• Antikoncepcia a ockovanie

    , Autor: katka246

    Dobrý deň, po 600nedeli som začala užívať antikoncepciu Zlynda, dojčím a v dohľadnej dobe by som sa chcela dať očkovať 3.davkou Pfizer. ATK užívam aktuálne 3.tyzden. Viem ze pri začatí užívania antikoncepcie je prvý polrok zvýšené riziko trombózy (i keď veľmi málo), chcela by som sa teda opýtať ci je vhodné dat sa očkovať alebo radšej počkať. Moja gyn je dlhodobo PN tak sa nemám s kým poradiť, ďakujem

    Dobrý deň, áno, môžete sa nechať zaočkovať. Užívate jednozložkovú, čisto gestagénovú, hormonálnu antikoncepciu, takže v porovnaní s kombinovanou hormonálnou antikoncepciou je riziko trombózy nižšie.