• Chudnutie

    , Autor: xxx

    Dobrý deň v 17.5 som vysadila dailette antikoncepciu od toho dňa som schudla do 30.7 skoro 6.5 menzes mi prišiel každý mesiac tých 28dni 2x teraz ma prísť 3x ale chcem sa spitat odkedy vysadila antikoncepciu som ostala úplne neklaudna nervózna úplne že mi šibe bola som o psychológa ze stredná depresia ze môže byt aj ze vynechala tabletky stým súvis lebo som ostala taka ustrachana hlavne o syna 9 ročne nerob toto hento a a ze chudnem gynekológ ze to môže byť kým sa mi telo vyrovná ale nedala mi nič nejaké lieky alebo nejakú krv niečo čo mám hormóny v poriadku toto sú úplne výkyvy somnou co predtým nebolo a covid som mala 10/2020.ja už neviem fakt co objednala sa neurológ ovi aj na gastro ze chudnem úplne som vnútra taka nepokoj roztrasena aj to chudnutie bojím mala som 59.5 a mam53... Dakujem

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Ak však budú opisované ťažkosti pretrvávať, bude vhodné pouvažovať aj o psychiatrickom vyšetrení. Spomínané neurologické, ako aj gastroenterologické vyšetrenia môžete absolvovať.