• Spinenie namiesto menštruácie

    , Autor: dusana1512

    Dobry den chcem sa opytat vybrala som jeden blister tabletok a momentalne mam 3 den bez tabletiek menstruaciu som zatial nedostala len taky slaby hnedy vytok . Tehotna nie som robila som si pred vcerom test a bol negativny je to v poriadku alebo sa menstruacia este len dostavy? Dakujem

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie nemusí dôjsť k intenzívnemu krvácaniu z vysadenia, niekedy sa nemusí dostaviť vôbec, je to pomerne časté. Za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie je tehotenstvo veľmi málo pravdepodobné. Nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.