• nystatin galvex

    , Autor: Barbora11

    Dobrý deň,
    môj lekár mi predpísal nystatin galvex na liečbu problému. Chcela by som sa opýtať, či ma tento liek nejaký vplyv na antikoncepciu Karhla? Aby som vedela, či po liečbe bude antikoncepcia účinná alebo nie.
    Ďakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň, toto lokálne pôsobiace antibiotikum nemá vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie.