• Tehotenstvo

    , Autor: Ady26

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať s partnerom som mala nechránený pohlavný styk a užila som nudzovu antikoncepciu, mešká mi menštruáciu už 6 dní, môžem byť tehotná? Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste užili tabletku emergentnej hormonálnej antikoncepcie včas, je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Menštruačný cyklus však môže byť rozhádzaný. Odsledujte si to.