• Môžem byť tehotná?

    , Autor: lilith

    Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, mali sme pohlavný styk s priateľom, použili sme kondom no nespravil sa, následne sa robil a mal takzvané “kvapky lásky” a rozhodol sa do mna vniknúť prstami. Nevieme či mohol mať “kvapky” na prstoch ale ak by mal, mohla by som byt z toho tehotna? Nespravil sa už 1 deň predtym a bol sa vymocit. dakujem za odpoved

    Dobrý deň, za spomínaných okolností si myslím, že tehotná nebudete, podobným situáciám by som sa ale vyhol.