• Anikoncepcia

    Dobrý deň, prosím vás vysadila som asi pred 3 týždňami antikoncepciu. A mám pocit že sa mi zmenil pach potu, môže to byť nejako spojené s nestálymi hormóny alebo niečo podobne? Môže to súvisieť s antikoncepciou?

    Dobrý deň, áno, môže to mať súvis. Pach tela sa môže meniť z rôznych dôvodov - napríklad zmenou stravy ale aj hormonálnym procesom. Ak Vám pot nepáchne po acetóne, alebo po moči, je to v poriadku. Odsledujte si to.