• Meskajuca menštruácia

    , Autor: gabi1978

    Dobre ránko. Chcela by som sa opýtať ze ci je normálne keď mi mešká menštruácia pri bráni antikoncepcie. Beriem Zlyndu. Menštruáciu som mala dostať v sobotu a dodnes nič a ani žiadne príznaky žeby mala dôjsť nemám. Tabletky som brala pravidelne ale nie v rovnaký čas cca 2-3hodinky rozdiel. Ani žiadne iné tablety. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa nejedná o menštruáciu v pravom slova zmysle, ale o krvácanie z vysadenia alebo zo spádu hormónov. Aj napriek tomu, že tabletky užívate pravidelne, sa krvácanie z vysadenia nemusí dostaviť vôbec, rovnako tak, hlavne v začiatkoch užívania hormonálnej antikoncepcie, sa môže špinenie vyskytovať prakticky počas celého cyklu. Odsledujte si to, pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.