• Je možné?

    , Autor: Adriana_s

    Dobrý deň, začala som brať HAK v prvý deň cyklu (1.9.), nechránený pohl. styk som mala na 10deň užívania, viem že riziko otehotnenia je malé, ale od toho dňa mám nafúknuté brucho, bolesti v podbrušku a ráno mi býva zle, je možné že som tehotná? Alebo sú to len vedľajšie účinky HAK?

    Dobrý deň, ak ste užívali tabletky hormonálnej antikoncepcie pravidelne, skôr si myslím, že sa jedná o vedľajšie účinky hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to.