• Meškanie menzesu

    , Autor: Pajda

    Dobrý deň pani doktorka potrebujem poradiť. Prvý krát som začala minulý mesiac piť antikoncepciu tak ako mi bolo povedané 1deň menzesu začať piť tabletky. No len mala som s priateľom pohlavný styk pred 3ma týždňami dopila som tablety a menzes som mala dostať do 7mych dni no nedostala som a stále čakám mala som len také špinenie nič viac a pomaly končí tento mesiac a menzes nikde myslíte že je to s dôsledkov tých tabletiek a organizmus že sa mi mení alebo že môže ísť o otehotenstvo prosím vás o radu ďakujem.

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa menštruácia, v tomto prípade krvácanie z vysadenia, môže objaviť iba vo forme slabého špinenia. Nemusíte sa obávať. Hlavne v začiatkoch užívania je to pomerne časté. Odsledujte si to.