• Antikoncepcny kruzok - meskanie menzesu

    , Autor: Lu ka

    Prajem pekny den,
    prosim Vas, uz vyse 4 rokov uzivam antikoncepcny kruzok Teylu a doteraz sa mi nikdy nestalo, ze by mi menstruacia meskala viac ako den.. Dnes je to uz 3. den a nerozumiem tomu.. Davam si pozor, kruzok si zavadzam a vyberam tak ako mam, bola som teraz chora, no neviem ci to s tym moze suvisiet, kedze som ziadne ATB nebrala..
    Mohla by som aj napriek tomu otehotniet? Ak aj pri stykoch si davame s priatelom pozor?

    Dobrý deň, niekedy sa aj napriek pravidelnému a správnemu používaniu, či aplikácii vaginálneho hormonálneho antikoncepčného krúžku nemusí krvácanie z vysadenia dostaviť. Neznamená to automaticky znížený účinok. Ak ste používali vaginálny antikoncepčný krúžok správne, tehotná nebudete. Nevylučujem, že meškanie krvácania môže mať súvis stým, že ste boli prechladená. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.