• Antikoncepcia

    , Autor: Adrian

    Dobrý deň potrebujem sa spýtať mal som včera s mojou priateľkou pohlavný styk a mala víno.Berie antikoncepciu...a je možné že mi uslo..potrebujem sa spýtať že či je možné že je v tom

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného užívania hormonálnej antikoncepcie je tehotenstvo veľmi málo pravdepodobné, nemusíte sa obávať,