• znepokojenie

    , Autor: Žofi

    Dobrý deň, užívam hatk Aidee, dnes 16DC. Užívam PRAVIDELNE od 1DC. Pozorovala som na sebe hustý výtok a od včera pozorujem vodnaty ako pri ovulácii a bojím sa že môžem otehotnieť lebo s priateľom mame pohl. styk skoro každý deň a obávam sa že ak prestala hatk chrániť.

    Dobrý deň, ak užívate tabletky hormonálnej antikoncepcie pravidelne, pravdepodobnosť tehotenstva je veľmi malá. Hormonálna antikoncepcia zabraňuje ovulácii, s pošvou to ale nič nemá, tá sa správa rovnako, navyše počas užívania antikoncepcie je výtok pomerne častý. Môže sa však jednať aj o vaginálnu infekciu a výtok je jej prejavom. Skúste si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom a odsledujte si to. Pri ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.