• tabletky

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý deň, po kolkých hodinách je už antikoncepčná tabletka vstrebaná? Pýtam sa preto, že keby som náhodou mala nejaký tráviaci problém, hnačku, alebo zvracanie, po kolkých hodinách od užitia tabletky sa už nemusím obávat?

    Dobrý deň, po 4 hodinách od užitia by už tabletka hormonálnej antikoncepcie mala byť dostatočne vstrebaná.