• antikoncepcia

    , Autor: viki927

    Dobry den,chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna ak som vzala famotidin-sl asi o 19:30 a tabletku antikoncepcie dienorette v case 23:30 asi hodinka od obvykleho casu uzivania.Na druhy den som mala s priatelom styk vecer, predtym som normalne uzila tabletku antikoncepcie v obyvklom case. Asi na zaciatku druheho tyzdna cyklu pocitujem citlive prsia bolestive a stale sa to stupnuje ta volest, pobolievanie v podbrusku aj v krizoch,neviem ci to s tym moze suvisiet ale objavili sa mi aj hemeroidy. Tabletky beriem pravidelne maximalne plus minus hodina a predtym beriem laktoplus asi 10minut pred kvoli laktoze. Je to v poriadku tie priznaky?
    Ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste chránená. Citlivosť až bolestivosť prsníkov, ako aj podbruška či krížov, je počas užívania antikoncepcie pomerne častá.