• Tabletka po a antikoncepcia

    , Autor: livtth

    Dobry den,
    14.2 nadranom som mala nechraneny sex a dnes, 16.2 by som chcela vziat tabletku po. Avsak tieto dni ocakavam menstruaciu, ktora mi uz 2 dni meska, a pocas ktorej mam prvykrat zacat pouzivat antikoncepciu.. chcela by som sa opytat, môzem ju zacat pouzivat vo chvili, ked sa dostavi krvacanie (ajked to bude krvacanie spôsobene tabletkou Escapelle)?
    Vopred dakujem za odpoved

    Dobrý deň, nekombinujte tabletku emergentnej antikoncepcie s tabletkami hormonálnej antikoncepcie. Ak užijete tabletku po, s užívaním hormonálnej antikoncepcie počkajte na ďalšiu menštruáciu.