• sesunuty kondom a prasek po

    , Autor: valisek

    Dobrý den,
    Mam na Vás dotaz. Vcera jsme meli s pritelem pohlavni styk. Antikoncepci neberu. Pouzili jsme hned od zacatku kondom. Ke konci kdyz se pritel udelal se kondom sesunul pod špičku penisu a trochu sperma vyteklo na prosteradlo. Pritel to popisoval tak ze jak se ten kondom sesunul cast vytahoval primo ze mě. K prasknuti nedoslo. Mela jsem prvni den po skonceni menstruace a navic jsem mela zavedeny cervikalni kloboucek akorat bez spermicidu. Prasel po mi nedela dobre. Toci se mi po nem hlava a minule jsem i zvrcela. Tak se chci zeptat jak velka je sance na otehotneni? Popř. Mam si jit zitra koupit onen prasek po?

    Dobrý deň, na základe Vášho pomerne podrobného popisu si myslím, že riziko tehotenstva je minimálne a nie je nutné užiť žiadnu emergentnú antikoncepciu.