• Vymena antikoncepcie

    Dobry den, chcem sa Vas opytat zacala som brat antikoncepciu Softine uz beriem druhe balenie a naskytla sa mi moznost robit do zahranicia dala som si predpisat na dalsie tri mesiace pretoze do vtedy budem v zahranici lenze v lekarni mi dali miesto Softine nechapem ako sa to stalo Softinelle a pri tom zhone som si to ani nevsimla a teraz ked uz sa mi neda do lekarne na Svk tak som to zistila. Chcela som sa opytat co by sa stalo keby zacnem brat teraz softinelle kedze prestat s antikoncepciou nechcem a uz sa mi neda vymenit kedze som uz odcestovana. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, jedná sa prakticky o tú istú antikoncepciu aj s rovnakými hormónmi. Rozdiel je len v množstve jedného z hormónov, aj to len o 0,01mg. Rozdiel nepocítite. Po dobratí blistra Softine začnite s užívaním Softinelle.