• Problem

    , Autor: Kvetka99

    Dobry den, posledneho pol roka sa mi stava ze tyzden pred menstruaciou dostanem slabe spinenie a slabe bolesti v podbrusku. Beriem antikoncepciu vexya 5ty rok. Vzdy ma to vyplasi ci som nahodou neotehotnela aj ked s partnerom si davam naozaj velky pozor. Chcem sa teda opytat ci je to normalne. Dakujem

    Dobrý deň, počas užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie môže byť počas cyklu prítomné špinenie alebo bolesti v podbrušku. Ak sa Vám tieto príznaky opakujú a aj napriek tomu, že užívate túto hormonálnu antikoncepciu už dlhšie, ste neotehotnela, je to len potvrdenie fungovania hormonálnej antikoncepcie za predpokladu pravidelného užívania.