• belara

    , Autor: romana569

    dobry den chcem sa spytat ci maju atb dalcin c ucinok na hak belara aj ked som ich brala vyše pred mesiacom?

    Dobrý deň, účinok antibiotík na prípadné zníženie účinku hormonálnej antikoncepcie už vo Vašom prípade nie je. Nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.