• Nadcha

    , Autor: tatiana-5

    Dobry deň pán doktor moja otázka znie som prechladnuta teda lepšie povedané mám bolesti hrdla, často kašlem a mám hlieny uzivam aj antikoncepciu chcem sa teda spytat či je antikoncepcia dostatočne účinná aj pri prechladnuti? Lieky zatial neužívam žiadne proti prechladnutiu. Len mám obavy lebo napr dam si tabletku a o pár minút vykašliavam mám hlienovy kašeľ tak či sa tabletka dostatočne vstrebe? či napr aj tie hlieny alebo proste imunita nemajú nejaký vplyv na to. Môžem mat s priateľom bez obáv nechránený styk?

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, za spomínaných okolností je účinok antikoncepcie zachovaný.