• Choroba

    , Autor: Anonnym

    Dobrý deň, užívam antikoncepciu. Dnes som užila prvú tabletku po pauze. Avšak som choré, trápi má nádcha a silný suchý kašeľ, niekedy ma až napína avšak zatiaľ nezvraciam. Ani neberiem ine lieky. Je účinnosť antikoncepcie zachovaná?

    Dobrý deň, ak nedošlo k zvracaniu, či hnačke do štyroch hodín od užitia tabliet hormonálnej antikoncepcie, za daných okolností by mala byť účinnosť hormonálnej antikoncepcie zachovaná. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidlenom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.