• hak a krvácanie

    , Autor: Miňa6048

    Dobrý deň. Užívam hak Mistra a aj napriek pravidelnému užívaniu každý mesiac od tej cca 10-ej tabletky špiním..buď len pár dní, alebo aj do konca blistra. Nijak extra mi to neprekáža. Zaujímalo by ma ale, či toto špinenie môže ovplyvniť/znížiť účinok antikoncepcie. Ďakujem

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie nie je podobné špinenie ničím výnimočným, nemusíte sa obávať, za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste chránená.