• Oddialenie mens

    , Autor: julia-8

    Dobrý deň chcem sa opýtať, beriem antikoncepciu karhleight 21+7t a 27.4 mám svadbu a vychádza mi menštruácia. chcem ju oddialiť môžte mi poradiť ako ? Môžem brať tabletky na oddialenie keď užívam antikoncepciu alebo nie ? Ďakujem

    Dobrý deň, neviem presne všetky okolnosti ani to, ktorý deň cyklu máte, preto sa neviem bližšie vyjadriť, ale menštruáciu si viete oddialiť kontinuálnym užívaním druhého blistra hormonálnej antikoncepcie po skončení prvého blistra aktívnych tabliet, s vynechaním 7 placebo tabliet. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.