• Vysadenie HAK

    , Autor: jessieee

    Dobrý deň, vysadila som antikoncepciu a už zhruba 3 týždne ju neberiem, odvtedy mám ťažkosti ako je bolesť pŕs, moje podbrušie akosi “opuchlo” a mám bolesť v podbrušku pri močení, ako keby som neviem koľko hodín nebola na toalete, pohlavne nežijem takže určite niesom tehotná, neviete mi poradiť, že čo to môže byť?

    Dobrý deň, opisované ťažkosti súvisia s "prebúdzaním sa" vaječníkov, ktoré boli počas užívania hormonálnej antikoncepcie tlmené. Počkajte do prvej menštruácie po doužívaní antikoncepcie. Malo by sa to spontánne upraviť. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.