• Vysadenie po sekcii

    , Autor: Nella77

    Dobry den,chcela by som sa poradit ohladne problemov,ktore nastali u mna po vysadenie HAK.Uzivala som 7rokov Karhlu,potom som ju vysadila a hned na to som ostala tehotna.Porod bol sekciou,hned po sestonedeli mi bola znova nasadena nakolko som mala dlhe krvacanie nepravidelne a zle ma vycistili,tak gynekolog chcel nastartovat pravidelny cyklus aby sa zvysky z placenty vyplavili von same,co sa aj podarilo a ziadne dalsie problemy som uz nemala,jazvu mam peknu aj zvonka aj zvnutra.Po preventivke vo februari,som douzivala blister Karhly a vysadila ju nakoľko by sme chceli dalsie dieta.Avsak tu nastava problem,lebo cyklus najprv meskal,a potom ked prisiel trval skoro 2tyzdne.Odvtedy mam bolestive naliate prsniky,bolesti od spodu ako pri cykle a trva to nonstop navyse ma strasne odvtedy boli a taha jazva po sekcii.Je to len dosledok hormonov a nerovnovahy alebo je nutne vyhladat gynekologa nakolko by sme chceli dalsie dieta.Dakujem

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť z Vás viacero. Môže sa jednať aj o hormonálny problém. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností bude potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa.