• Nuvaring

    , Autor: caroline-2

    Dobrý deň. Chcem sa spýtať. Používam antikoncepciu Nuvaring (krúžok). Včera t.j. 6.3. 2019 som si ho mala vybrať, no zabudla som. Kedy si ho mám teraz vybrať ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, vyberte si ho čo najskôr, krvácanie z vysadenia by malo dôjsť na 2-3 deň. Tým, že ste si zabudli vybrať Nuvaring včera, ste si posunuli cyklus o deň. Další Nuvaring si zaveďte o týžden zhruba v rovnakom čase, ako si vyberiete súčasný.