• Ktorú tabletku po?

    , Autor: vickyy6

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať akú tabletku po pohlavnom styku by ste odporučili. Čítala som na internete o týchto Escapelle, Ellaone a Postinor.

    Dobrý deň, Escapelle a Postinor-2 vyrába tá istá firma, je to rovnaká účinná latka, prakticky rovnaký liek, distribuovaný pod iným menom do rôznych kútov sveta. Tabletka týchto produktov jw použiteľná do 72 hodín od nechráneného pohlavného styku. EllaOne obsahuje inú účinnú látku a je použiteľná do 120 hodín od nechráneného pohlavného styku. Ak už táto doba ubehla, nemá zmysel užiť tabletu a treba vyčkať do ďalšej menštruácie. Na Slovensku sa asi najviac používa a predáva Escapelle. Závisí však aj od toho, čo zoženiete v lekárni.