• Uzitie HAK a skori menzes

    Pekny den,

    stal sa mi mensi trapas a bol to pre mna aj sok. Chcem sa opytat, HAK znacky yasminelle uzivam uz 4 rok pravidelne s tym ze menzes dostanem na 4 den bez akych komplikacie vzdy pride nikdy sa nestalo ze meskalo. S priatelom mavame pohlavny styl bez komplikacii ci akychkolvek bolesti. Mala som 2 dni pred oficialnym zacatim menzesu na 4 den zial pocas pohlavneho styku sa mi sputil doslovne potok krvy. Je to nejaky problem alebo uplne bezna vec ze pocas pohlavneho styku sa mi spustil menzes o 2 dni skor. Velke bolesti ani krce nemam. Vopred vam dakujem za radu

    Dobrý deň, ak nemáte žiadne trhlinky ani iné poranenie, je to skôr vecou náhody, že sa menštruácia dostavila počas pohlavného styku. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.