• Hak

    , Autor:

    Este posledny dotaz k tej hak, takze mam normalne pokracovat v uzivani za par dni prechadzam na novy blister .. Kedy budem zasa plne chranena? Pretoze viem ked sa vynecha tableta tak od toho dna musi byt 7dni ina barierova ochrana tak je to aj tu ? Ci to bude viac kedze som zabudla v tretom tyzdni? Inak dakujem za vsetky odpovede, vobec nemam cas zajst lekarovi tak aspon takto nejak potrebujem poradit..

    Dobrý deň, ak uplynie doba z vysadenia počas 7 dňovej pauzy, tak po nasadení nového blistra by ste mali byť chránená. Ak si chcete byť istá, používajte mechanickú formu ochrany až do začatia užívania nového blistra, alebo aj 2-3 dni dní po začiatku jeho užívania. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.