• Vynechanie tabletky

    , Autor:

    No pisala som vam ohladne tej tabletky vynechanej vascinou si davam okolo 12'00 tabletku ale vcera som teda zabudla a dala si ucinok bol do 24:00 a tabletku somsi dala az ked som si spomenula to bolo cca o 4'30 takze ucinok bol znizeny.. ?

    Dobrý deň, áno, v takomto prípade ste zabudnutú tabletku hormonálnej antikoncepcie užili po viac ako 12 hodinách od predchádzajúcej tabletky, teda účinok hormonálnej antikoncepcie bol znížený. Neznamená to automaticky, že ste tehotná, ale táto možnosť tu je.