• Strata chuti na sex,migrena

    Dobrý deň, uzivam HAK Sunya, mam migrény, pocitujem suchost v posve a stratu chuti na sex taktiez mam bolestivejsiu menstruaciu. Vzhladom na to, ze je velmi vela druhov HAK s rôznymi hladinami hormonov da sa nejako zistit, ktora HAK mi nebude spôsobovať vedlajsie problemy alebo len musim skúšať. Alebo je na trhu nejaká, ktora preukázateľne nespôsobuje suchost v posve a stratu chuti na sex? Migrenu som obcas mala aj bez HAK.

    Dobrý deň, tak ako ste napísali, existuje viacero druhov či už kombinovanej hormonálnej antikoncepcie, ktorá obsahuje dva druhy hormónov ale aj viacero druhov hormonálnej antikoncepcie obsahujúcich jeden hormón. Nepoviem Vám, ktorá antikoncepcia je pre Vás najvhodnejšia, každá má svoje vedľajšie účinky, ktoré sa nemusia prejaviť. Treba skúšať a skonzultovať to s obvodným gynekológom.