• vynechanie menštruáciu antikoncepciou

    Dobrý deň ja som vám pred časom písala ohľadom posunutia menštruácie antikoncepciou vreya. Všetkému rozumiem len ak by som si teraz urobila prestávku a potom dobrala ostávajúcich 14 tabliet z blistra mám si urobiť ďalšiu prestávku na menzes alebo si to počítať a začať brať z ďalšieho blistra a prestávku si urobiť nasledujúci mesiac?
    ďakujem za vysvetlenie :)

    Dobrý deň,
    začnete brať z ďalšieho blistra, vždy musíte užiť min. 21 tabliet, nikdy nie menej(viac môžte)
    a prestávku si urobíte podľa potreby
    tablety z nové blistra si zapíšete alebo zapamätíte koľko ste užila, aby ste mala užívaní poriadok,
    s pozdravom