• neužívam antikoncepciu 2 týždne

    Dobrý deň,

    chcela by som sa spýtať. ako mi bude účinkovať antikoncepcia, keď som mala jesť anti. . ale by som si ju nezobrala v pondelok po menzese ale až o týždeň neskôr. Teda keď som mala pouzu 2 týždne nie týždeň ako by som mala mať.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    tento mesiac je celý zle nastavený, nasaďte normálne a až v novom cykle budete opäť plne chránená, puazu si nemôžte svjvoľne meniť
    s pozdravom