• sunya

    Dobry den,
    beriem antikoncepciu uz vyse 4 rokov. Minuly mesiac som nebrala tabletky pretoze som bola mimo sr. Ked som mala menzes zacala som znova brat antikoncepciu tak ako ked sa zacina brat, cize v prvy den menzesu som so dala tabletku. Teraz mam tyzdennu pauzu no menzes sa nedostavil. V utorok ked som mala priblizne dostat sa mi uplne slabulinko spustili a odvtedy len spinim. Viete mi poradit cim to moze byt?
    Za odpoved dakujem :)

    Dobrý deň,
    niekedy po pauze, prípadne po vysadení prichádzajú zmeny v krvácaní, špinenie, prípadne, že menses nepríde
    zatiaľ vyčkajte na ´další cyklus a normálne pokračujte v užívaní /samozrejme po vylúčení tehotenstva/
    s pozdravom