• desirett

    , Autor: odbornik6

    Dobry den. Chcem sa spytat ci je normalne ked som mala menstruaciu 12 dni a 2 dni pauza a zasa mi zacala....uzivam antikoncepciu 4 mesiac a vola sa desirett... za odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    po styroch mesiacoch by ste už mala byť na preparát nstavená, nemyslím si, že to je v poriadku, tiež nie je v norme , aby ste mala 12 dní menštruáciu pri HAK!!!
    dop. vyhľadať lekára , nech vás vyšetrí či krvácanie nemá nejaký podklad a prípadne zmeniť preparát
    s pozdravom