• núdzová antikoncepcia-Escapelle

    , Autor: sss7

    Ale to ste mi písali ohľadom toho pachnuceho priehľadného vytoku ktorý prišiel po tabletke hneď večer. ..lenže na druhý deň večer a dnes mám BIELY a dosť hustý výtok , pachnuci...je to to isté čo ten priehľadný hlienovy výtok alebo je to znamenie niečoho iného?
    Ďakujem

    Dobrý deň ,
    ak je výtok hustý a zapáchajúci , je možné, že sa jedná o nejakú infekciu
    použite nejaký výplach, prípadne ak by ťažkosti neustupovali, vyhľadajte neskôr lekára
    s pozdravom