• EVRA začínam

    Dobrý den pani doktorka.
    Začínam s náplasťami EVRA.
    Pred tromi mesiacmi som prestala kojiť a doteraz som vyberala vhodnú antikoncepciu.
    Chcem sa len spýtať, od kedy po nalepení bude antikoncepcia účinná? Lebo to som sa v letáku k nej nedočítala.
    Dakujem :-)

    Dobrý deň,
    popisované je , že hneď od prvého dňa, avšak obecne je platnejšií nálbe účinnosti rámci prvého týždňa, vzhľadom na vstrebateľnosť a bsorbovateľnosť
    s podzravom