• kedy mozem prestat uzivat HAK

    Dobry den,
    5 mesiacov uzivam antikoncepciu Belara. Momentalne som v 7-dnovej prestavke a chcem sa vas opytat, ci mozem prestat v uzivani tejto antikoncepcie a teda nezacnem uzivat 6 balenie. Takisto sa Vas chcem opytat, ze ak teraz s uzivanim tejto antikoncepcie skoncim, ci sa k jej uzivani mozem vratit po 3-4 mesiacoch. Chcem s nou nateraz skoncit, pretoze ju momentalne nebudem potrebovat, avsak po par mesiacoch sa k nej budem chciet vratit. Nerozhodi to moj hormonalny system? Dakujem za odpovede.

    Dobrý deň,
    neužite ďalšiu tablety a teda ďalší blister... a áno môžte začať užívať s odstupom pár mesiacov, nie je v tom žiaden problém
    užívanie začínate s prvým dňom krvácanie
    s pozdravom