• Otaaazka

    Dobry vecer, chcem sa opytat, ze ak som proste vzala o jednu tabletku menej, pretoze z nejakeho dovodu zmizla :( a citala som v letaku, ze ak sa to stane v tretom tyzdni tak mam bud zacat brat dalsi blister bez prestavky, alebo duha moznost ze mam vziat uz nekativnu tabletu, teda ze uz mi zacne o den skor tyzden pauzy. Je to velky problem ked osm vzala uz tu neaktivnu tabletu? a Mali sme pohl. styk? som chranena alebo nie? dkaujem :)

    Dobrý deň, postupujte ako máte uvedené v návode, ak vám jedna aktívna zmizla, mala ste užiť ďalšiu aktívnu
    už ste užila ako ste užila...
    s pozdravom..