• antikoncepcia

    Dobry den, potrebovala by som poradit ohladom tejto situacie:
    Stala sa takato vec: Beriem antikoncepciu 1 rok(Karhla), tento tyzden sa som zacala brat 2.radu tabletiek, no v 7. den som si to dala o 8hodin neskor a zopakovalo sa to hned 2x v 8.den takisto o 8hodin neskor. 9-10-11.den som uz brala vcas ako som to mala vo zvyku(vecer o 22), lenze som mala spinenie i a potom aj slabsie krvacie, neviem ci to je teraz menstruacia alebo co to ma byt... pritom som nevynechala ani jednu tabletku dlhsie ako 12hodin, okrem spomenutych. Tak to nechapem, jak je to mozne? Mam prestat brat tabletky a nechat si oddychovy tyzden(dni ked je menstruacia a tabletka sa neberie) ?
    Za odpoved vopred dakujem

    Dobrý deň,
    užívajte normálne ďalej
    môže sa jednať len o intermenštruačné špinenie, zatiaľ sa tým neznepokojujte, uvidíte či sa to bude opakovať v novom cykle, pri správnom užívaní
    s pozdravom