• lieky

    Dobry den chcela by som sa opytat bola som trochu chora a uzivala som antibiotika tabletky zinnat a xorimax 500 beriem aj antikoncepcne tabletky softine a tieto antibiotika znizuju ucinnost antik.tablet.kolko dni po dobrati tychto antibiotik zinnat a xorimax sa musim este chranit inak ? Kedy budu antikonce. tabletky znova uplne ucintovat aby som sa nemusela inak chranit. Dakujem

    Dobrý deň,
    cca 7 dní používajte ešte i iný typ ochrany(vzhľadom na dvojkombináciu ATB), následne ste chránená
    s pozdravom