• Lunytta

    , Autor: kika0161

    Dobrý deň, prosím o radu.
    Užívam Lunyttu už cca 2 roky, mám 22 rokov. Negatívne sa podpisuje- bolesťami hlavy (í-dňové migrény), nechutenstvom a depresiami. Chcela by som zmeniť Hak, viete mi odporučiť náhradu?
    Veľmi pekne Ďakujem :)

    Dobrý deň,
    prosím prekonzultujte túto otázku s vaším lekárom, (nie je vhodné na verejnej stránke podporovať nejakú konkrétnu firmu alebo preparát)
    vhodné by bolo zrejme zmeniť preparát , hlavne výrobcu, váš lekár vám určite dobre poradí,
    samozrejme zaobstarajte si recept čo najskôr, je zbytočné a nežiadané, aby ste mala s HAK ťažkosti
    s pozdravom