• zmena antikoncepcie a menštruacia

    , Autor: maria146

    Dobrý deň pani doktorka. 10 mesiacov beriem antikoncepciu Azalia kedže som dojčila. Dojčiť som prestala pred 5 timi dňami. Kontaktovala som svoju lekárku že chcem inú antikoncepciu. Predpísala mi inú (nazov som si nezapamätala). Z Azalie mam ešte 3 tabletky, ktoré mám dobrať. Povedala mi, že po dobratí môžem hned brať tú druhú antikoncepciu alebo môžem počkať na menštruáciu. Moja otázka je, že asi kedy po dobratí Azalie by som mohla dostať menštruáciu? Je lepšie nadviazať hned na druhú antikoncepciu alebo počkať? Menštruáciu som nemala 3 roky kedže som po pôrode opäť otehotnela po deviatich mesiacoch.
    Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, doberte tie tri , vyčkajte menses a s prvám dňom krvácanie, nasadte nový preparát
    s pozdravom