• Možné tehotenstvo

    Dobrý deň,
    potrebovala by som vedieť, či je podľa vás v mojom prípade možné tehotenstvo. Už tretí mesiac beriem antikoncepciu Adele. V stredu 1. 10. 2014 som užila prvú tabletu po sedem dňovej pauze. vo štvrtok 2. 10. 2014 a v piatok 3. 10. 2014 som mala nechránený pohlavný styk. Avšak, v nedeľu 5. 10. 2014 a v pondelok 6.10. 2014 som antikoncepciu zabudla užiť. Akonáhle som si na to dnes, 7.10. 2014 spomenula, užila som tabletu a potom ešte jednu vo zvyčajný čas.
    Myslíte, že je možné aby som otehotnela, keďže užívam len prvý týždeň z blistra?

    Dobrý deň , ak dôjde k chybe v užívaní, výrobca nezaručuje účinnosť preparátu, i keď v tomto týždni užívania je to málo pravdepodobné
    s odstupom času si urobte teh.test , prípadne vyhľadajte lekára na kontrolu
    s pozdravom