• hak

    Dobry vecer,chcem sa opytat pred 3tyzdnami som Kvoli kiahnam løk.brala ialugen gel,este Aj pred dvoma dnami,beriem nuvaring a mala som vcera pohlavny styk,znizuje je tato lok.aplikacia ucinok HAK,dakujem

    Dobrý deň,
    lokálna aplikácia niektorých liečiv samozrejme môže znižovaž účinok HAK ale v prípade ialugenu by to nemala byť táto situácia
    s pozdravom