• sunya

    Mám ešte jednu otázku. Písala som Vám o to predlžení.. bez pauzy(dovolenka) . Vynechám 7dňovú pauzu, začnem brať nový blister aby som si menštruáciu posunula(aby som ju nemala na dovolenke),ale čo ak sa mi stane na dovolenke, že začnem počas toho druhého blistra krvácať?(že sa mi napr. nevynechá,neposunie menštruácia ) čo mám potom robiť, ako mám pokračovať ? Mám ďalej užívať tablety?...alebo ako? Som potom plne chránena? Alebo sa to nemôže stáť pri prvom vynechaní pauzy (1x za užívani Sunye,beriem ju 1.rok) ...to sa len tak pýtam ak by sa to náhodou stalo. Lebo nemám s tým ešte skúsenosť s vynechaním 7dňovej prestávky. Ďakujem za odpoveď veľmi pekne. S pozdravom :)

    užívajte ak keby bolo špnenie, užívať môžte akokoľvek dlho aj keby ste špinila, vysadíte, keď sa vrátite, alebo ďalší cyklus a chránená samozrejme ste počas správneho užívania vždy.
    a prečítajte si príbalový leták s liečivu,
    s pozdravom