• krvácanie počas užívania Jeanine

    , Autor: jana444

    Dobrý deň,
    užívam pravidelne Jeanine už niekoľko rokov. Keď som bola na poslednom vyšetrení u gynekologičky pred 4 mesiacmi povedala mi že z výsledkov vidí, že veľa krvácam a preto mi odporučila, aby som najbližšieho pol roka brala 2 mesiace tabletky v kuse( oddialila si menštruáciu). Takže brala som 2 mesiace tabletky a až potom som prestala a prišla menštruácia. To iste opakujem teraz, čiže beriem druhé balenie bez prestávky. Avšak teraz, 2 týždeň ako berieme druhé balenie, som dostala menštruáciu a mam bolesti. Prišlo to pred dvoma dňami, po tom ako som mala pohlavný styk s priateľom som hneď začala krvácať. Asi to nieje v poriadku, tak prosím o radu.Mám dobrať tabletky dokonca?

    moze sa vyskytnut take intermenstruacne krvacanie,
    pokracujte v uzivani ako vam bolo doporucene
    nasledne chodte urcite na kontrolu, mozno potrebujete zvysit davku estrogénov alebo inu kombinaciu hormonovv preparate,
    potom to prekonzultujete