• Kondom

    , Autor: gabbi

    Dobry den.Dojčím 17 mesiacov,menštruáciu nemám.Brala som pár mesiacov jednozložkovu antikoncepciu ale mi nevyhovovala tak sme nedávno začali používať pri styku kondom.Nechceme už viac detí tak sa pýtam ak sa nezošmykne alebo nepraskne tak je to spolahlivá ochrana pred otehotnením?Muž vždy ejakuluje domna-do kondomu ale vždy je potom kondom neporušený ani sa nezvlečie.Chráni ma aj dojčenie ešte alebo už nie po tých 17 mesiacoch?Dakujem.

    Dobrý deň,
    ak ešte nemáte spontánny menštruačný cyklus a dojčite znamená to, že nedochádza ani k ovulácii. Je však dôležité aby ste neotehotneli hneď počas prvej ovulácie - na to by však mal stačiť chránený pohlavný styk.