• belara

    , Autor: odbornik6

    Dobrý podvečer. Vybrala som prvé plato belary a menštruácia sa nedostavila a to mám začať užívať ďalšie O tri dni. Beriem ju od pôrodu prvý raz, dcéra má tri roky, predtým som mala mercilon, ten to nerobil. Začala som prvú tabletku brať až na tretí deň menstruacie a mala som nechraneny styk. Neviem či môžem V kľude začať užívať ďalšie plato. Ďakujem. lulu

    Dobrý deň,
    pre istotu si urobte tehotenský test, v prípade negativity môžete pokračovať s užívaním antikoncepcie. U niektorých žien sa pri užívaní tejto antikoncepcie menštruácia úplne vytratí.